Geleceğimizde İslam Var pdf

Genel kategorisine 14 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 258 defa okundu

Geleceğimizde İslam Var pdf

Roja Garodi, bu kitapta çığlık atıyor:
Batı’yı İslam’dan, ortaçağ karanlığında, barbarlıktan, müjde ve dün yaşayan fedakarlıktan kurtardı!

Günümüzde İslam Batı’yı bu korkunç yolculuktan kurtaracak ve gereksiz, yararlı yararsız ve zararlı şeyleri üretip insanlara vazgeçilmez ihtiyaçlar olarak sunarak körü körü körüne tüketerek körü körüklüyor!

Ya İslam’ın eşsiz bilgeliğini, kültürünü ve medeniyetini bir araya getireceğiz ve onun kurtarıcı insan değerlerini paylaşacağız ya da yakında ortadan kaybolacağız ve bütün dünyayı Batı toplumlarıyla intihara götüreceğiz.

Bundan böyle, dirilişin habercisi İslam destanıdır. Çünkü İslam destanı muhteşem bir insan destanı anıdır.

Geleceğimizde İslam Var Kitabı Okuyucu Yorumları

Sevgili arkadaşlar, ve bunun gibi birkaç kitap usta Roger Garaudy’nin dünyaya karşı söylediği kelimelerdir. Yazar konuşma yetmiyor, çığlık diyor. Çünkü gerçekten dünyayı bekleyen tehlike büyüktür. Ortaçağ karanlığından milyon kat daha karanlıktır. Karşı böyle bir karanlık çığlık attı. Sağırdan başka bu çığlıktan etkilenmeyecek olan ben değilim. İyi okumalar. Anlayalım onu. İslam’ın değerini bize bildirin ve iman etmeyenler için acımayalım. İyi okumalar.

Yorum-2

Saf propaganda için ilkel bir primer içermeyen bir kitaptır. İslam dünyayı kurtaracak! Yüzde 80’inden az nüfusa sahip bir Japonya, dünyadaki ahlaka ve teknolojiye bir örnek. İslam ülkelerinde sözde İslam ülkelerinde birbirlerini öldürüyorlar ve birbirlerini yok ediyorlar.

Yorum-3

Dünyayı İslam’dan kurtarmak için evet, İslam ahlakında yaşamak için İslam estetiği, İslam bilimi, İslam psikolojisi … Bir zamanlar Endülüs, Bir zamanlar Osmanlı, Bir zamanlar Bağdat, İslam’ın merkezi idi. Bugün gerçekleşebilir, ancak ileride birçok yol var.

Yorum-4

Sanırım yanlış anladınız, yazar çağdaş Müslümanlardan bahsetmiyor, İslam’ın özünden bahsediyor, yani deneyimli İslam’a değil, İslam’a dayanıyor.

Etiketler : , ,

Yorum Yaz