Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf

Sağlık Kitapları kategorisine 1 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 302 defa okundu

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf

Gebelik – bebek odası hazırlığı – gebelik beslenmesi – nefes egzersizleri – gebelik egzersizleri – hastane hazırlığı – doğum – doğum sonrası beslenme – doğum sonu egzersizleri – bebek egzersizleri – yenidoğan özellikleri – emzirme – aşılar – hastalıklar – seyahat – ağlama – uyku Rejimi – gaz sorunu – bebek masajı – koltuk altı – banyo – tırnak yuvası – kardeşler – oyun ve arkadaşlar – yürüme – evde alınan güvenlik önlemleri – ilk yardım – ve diğer konular …

Kalbe dokunan bir kalp, Bayan Ayşe. Anneler Annesi … Tüm bebeklerin yaşayan melek Ayşe Hanim. Herkes, millet, herkes, Ayşe Öner bana … Bana kendimce güven veren, Ayşe Hanım’ın ilk dersim olduğunu ve beni bir daha görmeye geldiğini söyleyen biriyim ben …
Her dokuz ayda bir …
Doğanın tek hareketi sağ nefes almanın önemi ve uygulamasıdır …
Tüm vücudumda ve ruhumda yaşadığım değişikliklerin gerçek sebepleri …
Normal doğumun önemi …
Ayşe Hanım’dan, bebeğimin ilk banyosu olan Anne’nin sütününden çok şey öğrendim.
… Son demeçim: Elinde bir kiliseye sahip olmak çok şanslısın. Her sayfa, yılların deneyim ve bilgisinden oluşan değerlidir. Anne ve anne adayları için vazgeçilmez bir rehber olacak.
Gülben Ergen Erdoğan

Ayşe’nin barış ve merhamet sesinden, çok bilgili ve bilinçli olan öğretilerini, hiçbir yerli veya yabancı yayınevinde tutamadı. Bu kitabı, hamileliğinizin keyfini ve Tanrı’nın kadınlara verdiği muhteşem hediye beklerken başınızdan alamayacağınız bu kitabı bu kitabı tüm gebelere tavsiye ederim.
Leyla Alaton Günyeli

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı Okuyucu Yorumları

Evet, içeride iyi bilgi var, ancak alınması gerekmiyor. İnsanlar hevesle heveslidir, ancak kitaba her zamankinden daha kolay ulaşabileceğiniz bilgiler olduğundan çok fazla ihtiyaç yoktur.

Yorum-2

Her anne adayı için bir aday olması gereken bir kitap. Görsellerle zenginleştirilmiş. Doğal doğayı teşvik eden, cesaretlendiren bir kitap. Bu kitapla normal doğumdan korktum ve normal doğum yaptı. Gebelikte psikolojik ve fizyolojik yaşam, yapılması gereken hareketler, beslenme, bebek hakkında bilgi, doğum sonrası yaşanabilecek sorunlar ve çözümleri .. Çocuğun okula dönene kadar dönemi anlatır. Her kadının kütüphanesinde bulunmalıdır

Yorum-3

Faydalı bilgiler şu anda, özellikle de ünlü paralı insanlar için, kitap yapmanın faydalı olacağını düşünüyorlar. Ancak çok fazla reklamcılık tabanlı makale.

Yorum-4

Kesinlikle iki pilotun biri okumayı öneririm. Diğeri Sinem Olcay Kademoğlu – Hello Baby isminde bir kitap. Birbirlerini bitirdi. Hamileliğimin sonunda buldum, ama özellikle hamileliğinizin başlangıcında bu kitabı almanızı, zaman geldiğinde okumayı ve rafa bile gerek kalmadan da iki kere okumanızı öneriyorum.

Yorum-5

Kitabı çok başarılı buldum. Hamileliğiniz sırasında ve yeni doğum yaptığınızda bilmeniz gereken birçok şeyi içerir. Bu kitabı okuduktan sonra bebeğinizin bakımını çok bilinçli yapabilirsin. Bununla birlikte, kitabın bir dezavantajı vardır ki bu da çok fazla reklam yapar. Açıkçası tavsiye ettiğim ürünlerin özelliklerine sahip farklı marka ürünleri aldım ve çok memnun oldum.

Etiketler : , , ,

Yorum Yaz