Harry Potter ve Lanetli Çocuk pdf kitap indir

Kurgu Kitapları kategorisine 23 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 910 defa okundu

Harry Potter ve Lanetli Çocuk pdf kitap indir

Harry Potter serisini hala okumayan var mı bilemiyorum ama muhakkak herkes filmleri izlemiştir. Fakat malesef çoğu film kitaptaki keyfi vermiyor. Neyse biz Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabına geçelim 🙂

Harry potter sürekli olarak olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

“Harry Potter ve Lanetli Çocuk”, J.K. Rowling,  John Tiffany ve Jack Thorne’a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.

Etiketler : , , ,

Yorum Yaz

1 Yorum

  • Faruk Kara YılmazCevapla

    Bir betik biçiminde olduğu için ona alışmak biraz zaman aldı, ancak bir zamanlar akıcılığı yakalarsa büyük ilerleme kaydediyor. Sadece şunu söyleyebilirim: Özlemis.

    Ara 27, 2016 12:17