Mahallenin En Mutlu Bebeği pdf

Aile Kitapları kategorisine 31 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 293 defa okundu

Mahallenin En Mutlu Bebeği pdf

Saygın çocuk doktoru ve çocuk gelişimi uzmanı Dr. Harvey Karp, tüm anne ve babalara en hırçın bebeği bile mahalledeki en mutlu bebeğe nasıl dönüştüreceğini öğretebilir! Mantıksal tavsiyelerle ebeveynler dedesi, hemşireyi ve bebekleri ağlamayı ve uzun süre ölecek ve yasaklamayı öğrenecek.

“Bölgedeki En Mutlu Bebek” çok eğlenceli ve çok ikna edicidir. Kesinlikle tavsiye ederim. “Dedi.
Elizabeth Bing,
Lamaze International’ın kurucularından

“Bu, şimdiye kadar bebekler mutlu etmek için okuduğum en iyi kitap.”
Doktor William Lord Coleman,
North Carolina Üniversitesi Çocuk Doktoru

“Harvey birçok çocuğun gelişim kitaplarında değinilmeyen konularda yazıyor.Her annenin ihtiyaç duyduğu şey aslında işe yarayan araçlar ve Harvey halkı çalışıyor!”
Michelle Pfeiffer, Aktris / Yapımcı

“Dr. Karp’ın kitabı muhteşem ve yeni ailelere uzun yıllar rehberlik edecek.”
Julius Richmond, Harvard Tıp Fakültesi,
Kurucu Başlangıç Başlangıç Projesi ve eski ABD Sağlık Direktörü

Mahallenin En Mutlu Bebeği Okuyucu Yorumu

Birçok doktor, doğal ebeveynlik konusunda farklı ilke ve uygulamaları vardır. Bu doktorun diğerlerinden ayrılmasına rağmen, genellikle hepsi arasında fikir birliğine varılmıştır. Emzik sorunu, bu doktorun önerilerinin çoğunluğuyla çok tartışmalı. Okumanızı öneririm.

Yorum-2

Kitabımı büyük bir hevesle aldım, fakat açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Yabancılar için harika bir kitap olabilir, ancak aşırıya çekilecek içeriğin olduğunu düşünmüyorum. Bir kundaklama yapmak, sayfalar boyunca emzirme hakkında sürekli konuşmak. Aynı şeyleri defalarca okumak çok sıkıcıydı. Açıkçası, tekrar tekrar doldurulmaya çalışılan bir kitap olarak görüyorum. Kültürümüzde olanı tekrar yazıyor.

Yorum-3

Bu, yakaladığım kitabı değil, çünkü kızımın ilk yılını doldurdum. Ben de aldım. Kızım, en mutlu çocuğun kızıdır. Şimdi oğlumu bu kitaplara yükseltiyorum. Sık sık arkadaşlara tavsiye ve hediyeler veririm. Uygulamalar mantıklı ve sevecen.

Yorum-4

Bebeğin bakımında tecrübesi olmayan ailelere tavsiye ederim. Kundakçılık ve benzerleri üzerine, bu konulara karşı olanlar önyargılı olmalı, en azından okunmalı ve karar vermelidir. Yazarın diğer kitabı da çok güzel; Tek sevilen nokta yazarın bir evrim olmasıdır. İnanmıyorum biri olarak evrim biraz sinir bozucu …

Etiketler : , ,

Yorum Yaz

1 Yorum

  • Veysel ŞafakoğluCevapla

    Bence yerel yazarlar çocuk kitaplarında daha kullanışlı. Çünkü ikimiz de hayatımızı benden daha iyi biliyoruz.

    Oca 03, 2017 09:02