"Eğitim Kitapları" Kategorisi

Türk Eğitim Sisteminin Temel Sorunları Pdf indir

Eğitim Kitapları kategorisine 17 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 201 defa okundu

Medreseler, akli bilimleri kapı dışarı ettiği günden itibaren kendisini çağın dışına itmiş ve Osmanlı döneminde de Batı tarzı okulların doğmasına sebep olmuştur. Osmanlı’nın yıkılışının en büyük sebebi eğitimde geri kalmışlığıdır.

Cumhuriyet döneminde ulus devlet ölçülerine bile uymayan Batı’dan getirilen müstemlekeci bir eğitim bu millete reva görülmüştür. Dünya ortalamasının üstünde bir zekaya sahip bu milletin; bilim, sanat ve medeniyette geri kalmasının asıl sebebi Batı’dan kopya bu eğitimin sorunlarından kaynaklanmaktadır.

Yiğit düştüğü yerden kalkar. Bu milletin yeniden ayağa kalkması için eğitimin tabularla dokunulmaz kılınmış sorunlarını ön yargısız ve bilimsel bir yaklaşımla çözerek başındaki millilik kavramıyla örtüşen bir eğitime kavuşması gerekir.

Bu eserin amacı, Milli Eğitim’in temel sorunlarını tartışmaya açmak ve yapıcı bir şekilde çözüm yolları arayışıdır.

Devamını Oku

Suzuki Piyano Okulu 1. Bölüm Pdf indir

Eğitim Kitapları kategorisine 5 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 207 defa okundu

Bu bölüm dünya çapında tercih edilen suzuki öğretme metodunun bir parçasıdır.bu metodun her bölümü eşlik cd si ile beraber kullanılmalıdır. Suzuki piyano okulunun gözden geçirilmiş bu baskısı Dr Shinichi Suzuki nin yazılarını ve meteorolojisini kullanan uluslararası suzuki komitesinin işbirliği ile gerçekleştirilmiştir. Tempo ve gürlük işaretleri müzik cümleleri ve artikulasyonlar parmak numaraları ve pedallar özellikle barok dönemine ait olanlar edit edilmiştir. Altarnatif parmak numaraları parantez içerisinde verilmiştir.

Devamını Oku

LYS Fizik Özet pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 12 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 274 defa okundu

LYS Fizik Özet pdf

Bu kitap sınavlara hazırlanmak için yoğun ve yoğun bir tempoda daha kolay,
Milli Eğitim Bakanlığı müfredat ve ÖSYM sınav soruları dikkate alınır.
Konular basit bir dilde özetlenmekte ve gereksiz detaylar içermemektedir.
Yer geldiğinde, önceki yıllarda ortaya çıkan sorulara çözümleri de verildi.
Bilgiyi, sınavda olması muhtemel testlerle birleştirmeyi amaçlamaktadır.
Bu kitabın adaylar ve tüm ilgili taraflar için faydalı olacağını umuyoruz, başarılar dileriz.

LYS Fizik Özet Kitabı Okuyucu Yorumları

Fizik için ideal bir özet. Koşullar, ayrıntılardan çokça çıkarılmış, güzel ve basit bir şekilde işlenir. Ekstra sorular sınav için yeterince iyi.

Devamını Oku

Şu Acayip Hücre pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 11 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 237 defa okundu

Şu Acayip Hücre pdf

Biliyorum! Biliyorum! Biliyorum! Bu Harika Hücre kitabı çok geç. Ama bana doğru şeyi verin. Hücre konsepti gerçekten çok garip. Kitabı yazarken yine çok küçük bir kitap yazmayacağım, çok zor! Sızlanıyordum hatırlıyor musun.

Hücre kitabını başlattığımda, “Ah, atomdan milyonlarca kat daha büyük” dedi. Şöyle söylerdim. Evet, hücre atomdan daha büyük, ancak yine de çok küçük. Küçük olmak güzel, şimdiye kadar karşılaştığım en garip şey hücre.
Nereden başlayacağıma karar veremedim. Başlarken, okuduğum ve öğrenmiş olduğum şeyler beni şaşkına çevirdi, böylece hücrenin hakkında yazmayı, yazı yazmayı bırakma gibi şeyleri öğrenmeye çalıştım …
Bu kitapta, birbiriniz hakkında öğrendiğim harika şeyleri anlatmaya çalıştım. Ancak bazı konular çok kafa karıştırıcı ve anlaşılmazdı, çünkü bunları yazmaya kıyaslamaya çalışırken çok fazla zaman harcadım.

Ayrıca, bu serinin başından itibaren size bir söz verdim ve tutmak için çaba sarf etmeliydim. Öğrendiğim bilgileri bir ders kitabında olduğu gibi bir ansiklopedi makalesinde olduğu gibi mümkün olduğunca eğlenceli bir şekilde tanımlamalıydım, anlaşılmaz ve sıkıcı bir şekilde değil.
Zaten Tarık Uslu’yu ve kitaplarını bu şekilde sevmez miydin!
Bununla birlikte, konu sadece acayip değil aynı zamanda endoplazmik retikulum ya da protein sentezi ya da Deoksiribo Nükleik Asit turları gibi çok tuhaf konular olduğu için komik momik bi şeyler yazmak da biraz zordur.
Zor oldu ama oldu! Bu Harika Hücre kitabını okuduğunuzda, yine Wonderful Things’in diğer kitapları gibi çok eğleneceksiniz ve eğlenirken çok iyi bilgiye sahip olacaksınız …

Atom kitapında olduğu gibi, hücreler hakkında yazmam gereken her şeyi yazamam …

Devamını Oku

A Systematic Approach to YDS pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 11 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 224 defa okundu

A Systematic Approach to YDS pdf

YDS’ye Sistematik Bir Yaklaşım, eski KPDS sorularını açıklayan ve bunları YDS sınavlarına hazırlayan kapsamlı bir test kitabıdır. Kitapta, aşağıdaki bölümlerde temel stratejik bilgiler içeren yoğun egzersizler sunulmaktadır.
* Dilbilgisi Soruları
* Kelime bilgisi
* Boşluk doldurma testi
* Cümle tamamlama
* Çeviri
* Paragraf Tamamlama
* Dürüstlük Sınır Cümleyi
* Karşılıklı Konuşma
* Eş anlamlı
* Okuduğunu Anlama Testleri
Elde edilen stratejik bilgiler, açıklayıcı konulara dayanan tarama testleriyle güçlendirilmiştir. YDS’ye Sistematik Bir Yaklaşım, yalnızca ilgili sınavlara bir çözüm değil, aynı zamanda gelecekteki incelemelere orijinal yöntemlerle ve çok özel tekniklerle nasıl yaklaşılacağını açık bir şekilde göstermektedir. Kitaba konulmaya çalışılan bilgiler, YDS formatına uyarlanmış açıklayıcı bir makale testiyle uygulamaya konur. Kitap ayrıca özel gramer notaları ve iki ve üç kelimeden oluşan phrasal fiillerle ilgili yararlı notlara sahiptir.

A Systematic Approach to YDS Kitabı Okuyucu Yorumları

Göğüsler ve paragraflarda çok fazla uçlar vardır. Arka planınız iyi olsa bile, bu kelimeleri bilmedikten sonra kitabı incelemek zordur. YDS hazırlığından önce YDS’den daha yüksek puan almak isteyenler için uygun olabilir.

Yorum-2

İngiliz seviyesi orta ve üstü olanlar için mükemmel bir kaynaktır. Bu soruların soruları ve çözümleri öyle tatmin edicidir ki, hiç aklındaki soru işareti yoktur. Buna ek olarak, test için verilen ipuçları da unutulmaz ve kullanışlıdır.

Yorum-3

İlk önce, özet bir soru listesi ile izlenir, ancak özet tam anlamıyla bir facia, kitap başarılı olsa da. Beni tekrar tekrar karıştırmamıza yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Karekök YGS Matematik Soru Bankası pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 11 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 262 defa okundu

Karekök YGS Matematik Soru Bankası pdf

YGS sınavına çalışacak adaylar için hazırlanmış ve tamamen hedef odaklı eğitim amacı güden kapsamlı Matematik Soru Bankası

Karekök YGS Matematik Soru Bankası Kitabı Okuyucu Yorumları

Alınan çok kullanışlı orta noktada kpss istendiğim için çok zor değil. Matematiğini çözebilirsin

Yorum-2

YGS veya KPSS hazırlayanların için çok güzel bir kaynaktır. Kalite ve farklı sorular bu kitap için en önemli eklemelerdir.

Yorum-3

Köklü yayınlar, sınav hazırlanırken çok kaliteli ve yerinde tercih;) Sorular zorlayıcı ve farklı türdedir. Kesinlikle çözmeye değer;)

Yorum-4

Bu, bakış açınızı genişletecek bir kitaptır, ancak kitabı çözmeden önce kolay bir kitabı bitirmemiz gerekebilir.

Devamını Oku

DHBT Kaynak Kitabı Konu Özeti ve Soru Bankası pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 11 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 183 defa okundu

DHBT Kaynak Kitabı Konu Özeti ve Soru Bankası pdf

Diyanet, 2014 yılından itibaren Kur’an Öğretmeni, İmam ve Müezzin olarak görev yapacak olanların Milli Eğitim Bakanlığı tarafından OSYM’ye kazandırıldığı Yeterlilik Sınavı’nı kabul etmeyi kabul etti. Sınavların değişmediği kurumlar. Sınavın içeriği, özellikle de ad, sınırlar, soru sayısı değişti. KPSS-DHBT süreci ve OSYM’nin uygulanması hakkında bilgi eksikliği nedeniyle, yanlış bilgi kamuoyunda bulunabilir. Bugüne kadar ÖSYM’nin süreçlerini inceleyeceğiz, böylece sınava giren her seviyede aday sınavın her aşamasında (hem KPSS hem de DHBT ile ilgili uygulamalar, konular, hangi sorulardan kaç sorunun ortaya çıkacağı, hazırlık sürecinin sonuna kadar Sınav günü, İlgili bilgiler).

Devlette ilk kez gerekli olan ve yeni bir isim olan DHBT (Dini Hizmetler Alan Bilgisi Testi) olan KPSS ile birleştirilen yeni sınavda, mezunlar adayların yanı sıra final sınıfları ve 11. sınıflara başvurabilecekler . Adaylar, mezuniyet durumlarına göre üç kategoride test edilecektir. Sorularda beş seçenek var; Soru tarzı artık yalnızca bilgiye dayanmayacak, ancak OSYM formunda doğrudan bilgi, doğrudan yorumlama ve bilgiye dayalı yorumlama olacaktır.

Önce, DHBT-1’de sorulacak 4 alanın her biri için bir özet sunacağız, sorulması gereken 20 soru için bir 1196 soru örneği ve 7 alanın her biri için konunun bir özetini sunacağız DHBT-2 ve 20 sorudan istendi 886 soru örneği de dahil olmak üzere toplam 2082 soru ile adayların başka kaynağa ihtiyaç duymayacak hazırlıkları yapmalarını amaçladık.

IHL mesleki ders kitapları tarandı ve konu özetleri dahil edildi. Önlisans ve lisans seviyesi IHL kurslarına dayanıyor ise, bu seviye adaylar için de geçerli olacaktır. Halen okumakta olan 10., 11. ve 12. sınıf öğrencileri ile açık lisedeki öğrenciler ders özetleri ve soru türleri ile mesleki dersler için iyi bir kaynak olacaktır.

KPSS-DHBT’den sonra yapılacak olan sözlü sınav için yeni dönemdeki hemen hemen her sözlü sınav ve adayların sözlü sınavlarını istediğimiz konuları DİYANET’e verdik.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen KPSS-DHBT sınavının ilk ve en önemli çalışması OSYM formatına uygun.

DHBT Kaynak Kitabı Konu Özeti ve Soru Bankası Kitabı Okuyucu Yorumları

Gerçekten özenle hazırlanmış, tüm konular incelenmek üzere hazırdır. Bütün kitapların satıldığı yerlere bakmadım, ama yalnızca kittyurdunda vardı.

Yorum-2

Bence bu kitap beğenimimi almak isteyen arkadaşlar için söylenmelidir, ancak henüz bitiremiyorum.

Devamını Oku

YDS Arapça Çözümlü ve Açıklamalı pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 10 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 216 defa okundu

YDS Arapça Çözümlü ve Açıklamalı pdf

Bu kitapta 1432 çözülmüş soru bulacaksınız. Çoğu zaman sözlüğe başvurma ihtiyacını göremezsiniz, bu nedenle soruların içindeki kelimeleri parantez içinde, Türkçe eşdeğerlerinin yanında göreceksiniz. Böylece, birçok Arapça ifadenin anlamlarını daha iyi anlayabilen birçok çeviri örneklerini görerek çeviri tekniklerini öğrenebileceksiniz. Sorular üzerinde çalışırken, kitap başında çözüm ipuçlarını uygularsanız daha pratik sorularla çözme fırsatı bulacaksınız.

YDS Arapça Çözümlü ve Açıklamalı Kitabı Okuyucu Yorumları

10 yıldız ise, 10 yıldız olabilir. YDS çalışanlarına şiddetle tavsiye veriyorum. Kitabın harika arkadaşlarının yorumlarını kabul ediyorum, bu gerçekten yeterli.

Yorum-2

Bence bu kitap Yds için. Önceki baskıları alıp kullandım ve sınavdan hedeflediğim puanlar aldım. Bu sınavda önemli olan soruların çözümünü bilmek. Bu standardize edilmemiş testi yine de yapmak mümkün değildir. Girse de başarılı olamaz. Bu kitap, sorunun nasıl çözüleceği konusunda size en ince ayrıntıyı anlatmaktadır. Buna ek olarak, tüm paragraflar tercüme edildi. Bana sorunun tek tek nasıl çözüleceğini söylediler. Bir çaba harcı. Verdiğiniz paradır. Tavsiye ederim.

Devamını Oku

Hayat Evde Başlar pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 3 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 232 defa okundu

Hayat Evde Başlar pdf

Ebeveyn olarak çocuklarımızı kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü, kendine güvenen, başarılı bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz.
Rüyanda çocukluğunu, 0-6 yaşlarında, çocuğun kimliği ve kişiliği geliştikçe ve hayata karşı duruş belirleyince nasıl yükseltmeliyiz?
0-6 yıllık dönemde çocuğun yaşamında beslenme, uyku ve oyun bulunur.
Oyun, herhangi bir koşulda bir ebeveyne bağımlı kalmadan bir çocuğun hayatında kolayca gelişebilir.
Peki yeme ve uyku alışkanlıkları? Benim düşünceme göre, çocuğunuzun temel ve fizyolojik ihtiyaçları olsa bile, yiyecek ve uyku alışkanlıkları çocuğunuzla iletişimin en yaygın yoludur.
Bu kitapta, ebeveynlerin nasıl davrandıklarını, ebeveynlerin çocuğun ihtiyaçlarına göre nasıl şekillendirebileceğini ve aslında çocuğun gerçek gereksinimlerinin ayrıntılarını görebilme imkânımızı nasıl birle paylaşacağımızı paylaşmak isterim; Yiyecek ve uyku gereksinimleri, ebeveynin çocuğa olan ilişkisini belirler.

Hayat Evde Başlar Kitabı Okuyucu Yorumları

Kesinlikle harika bir eğitim kitabı, her anne ya da babasının okuması gereken bir kitaptır ve bildiğimiz doğru insanlara sahip olduğumuzu düşünüyoruz ve bunun tam tersini alıyoruz.

Yorum-2

Kesinlikle her ebeveynin okuması gereken bir kitap. Bebek kişilik gelişiminden diyet ve uykuya kadar çok faydalı bir kitaptır. Ayrıca, farkında olmadan iyi niyetle ne kadar yanlış yaptığımızı görmemizi sağlar.

Yorum-3

Kitapta, kendisine bu işe kendisini adamış olan çok sayıda yararlı bilgi var. Ancak kitap uyku, beslenme vb. Ile ilgilidir. Beslenme rejimini ve uyku kompozisyonu tablolarını bölümlere bölmek yerine yaş gruplarına göre ayırmış olsaydı daha iyi olurdu.

Yorum-4

Kötü değil, ancak yazar kendini geliştirmek için daha az sıklıkla yazmak zorunda. Konu, uzaktaki insanlar için giriş seviyesinde yararlı olabilir, ancak çok fazla beklenti kazanmazlar.

Yorum-5

Televizyon programını izledikten sonra kitabı almaya karar verdim. Onun görüşlerini uyku desenine uygulamaya çalıştım ve faydasını görebiliyordum. Sanırım faydalı bilgiler içeriyor ve bunu tavsiye ederim.

Devamını Oku

Sınıf Yönetimi pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 3 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 219 defa okundu

Sınıf Yönetimi pdf

Eğitim, kurtuluş ve sosyalleşmenin bir süreçidir. Eğitim, öğretim ve öğrenme faaliyetleri, sözde sınıflardaki okullarda yapılır. Sınıf, öğrencilerin toplu olarak her türlü öğrenme faaliyetlerine katıldığı tüm sosyal etkileşim ve yaşam alanlarını ifade eder.
Öğretmen açısından, sınıf bir çalışma ve çalışma ortamıdır ve öğrenci açısından öğrenme ve yaşam alanıdır.
Okul iklimlerinin, kültürlerinin, öğretmenlerinin ve öğrencilerin özelliklerinin farklı olması, okul ve sınıf ortamlarında uygulanan sınıf yönetiminin genel ilke ve kurallarını belirlemeyi zorlaştırmaktadır.
Bu kitapta etkili öğrenme için gerekli olan sınıf ortamının düzenlenmesi ve sürdürülmesinde öğretmenler ve öğretmen adaları için reçete reçeteleri hazırlamak için vurgulanması gereken bazı konulara ve değişkenlere dikkat çekilmektedir. Buna ek olarak, öğretmenler için okullaşma düzeyleri birbirinden farklı olabileceğinden, bu kitapta bahsedilen konular da bu çerçevede düşünülmeli ve yorumlanmalıdır. Kitaptaki dersin tanımındaki konular disiplinlerarası bir yaklaşımla açıklanmaya çalışılmıştır.
Sınıf yönetiminde, yönetimin yaygın gelişiminde gözlemlendiği gibi, öğretmenin yönetsel rolü yerine liderlik rolüne vurgu yapılır.
Bugün, geleneksel öğretmen ve öğrenci rollerinin hızla değişmesi nedeniyle, okulların ve sınıfların öğretmenler ve öğrenciler için daha çekici ve yaşanabilir ortamlara yönlendirilmesi ve öğretmenlerin ve yöneticilerin de öğrenime önderlik etmesi gerekiyor.

Sınıf Yönetimi Kitabı Okuyucu Yorumları

Eğitim bilimlerinde Pegem yayınları önerilir. Bu kitabı sıkılmadan okuyabilirsiniz. Öğretmen adaylarının okuması gereken bir kitap.

Yorum-2

Özellikle yeni eğitmen adaylarının kesinlikle okumasını tavsiye ediyorum. Hem yazılış tarzı hem de içeriğindeki kaliteli ve örnekli açıklamaları ile çok etkili bir yardımcı kaynak eser niteliğindedir.

Yorum-3

Oluşturucu arkadaşların seçebileceği eğitim bilimlerinde yardımcı olabilecek bir çalışma …

Yorum-4

Dersi bir kitap olarak aldık ve bir öğretmenin sınıfta davrandıklarına nasıl yardımcı oldu.

Devamını Oku

Başarı Üniversitesi pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 30 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 201 defa okundu

Başarı Üniversitesi pdf

Üniversite sınavını kazanmak için!
Hayatınızın ilk büyük maçına hazırlanın!
Her şey seninle başlayacak, yok olacak. Bu harika deneye hazır mısınız? Baskı altında sakin mi kalacaksınız? Derslere konsantre olabiliyor musun? Kendini motive edebilecek misin? Irade ile çalışabilecek misin? Sınav endişesiyle nasıl başa çıkacaksınız? Yeterince verimli öğreniyor musun? Okuma hızı yeterince hızlı mı? Yeterince güçlü hafıza mı?
Lise öğrencileri ve üniversite adayları için yazılmış olan bu kitapta ‘hayat boyu eğitim başarısı’ kitaplarıyla tanınan Mümin Sekman, ‘okul hayatında başarı’ konusundaki görüşlerini açıklıyor.

Başarı Üniversitesi Okuyucu Yorumları

Eğer hayatınızı yönlendirecek bir kişi varsa ve hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, kararlı ve iddialıysanız, bu kitap amacınıza uyarlayacaktır. Believe Sekman’ın başka bir kitabı daha var.

Yorum-2

Believer Sekman, neredeyse günlük dilde kendi tarzında yazılmış bir kitaptır. Üniversite için süper bir kitap. Eger çok zaman kazanmanın ne kadar zaman alacağını planlamazsa, 10 dakika sürüp 10 aylık plan yapın.

Yorum-3

Bu konuda müminlerin başarısı ve kitapların başarısını göz önüne almış olan kitapların başarısı, kendimize olan inancımızı yerine getiren akıcı bir kitaptır ve başarıya nasıl geldik ve başarının yolu gerçekten de geçerlidir. Bilginlere müteşekkir bir not. Ucuz kittyurdunda …

Yorum-4

Üniversite giriş sınavına hazırlananlar için Mümin Sekman’ın Kişisel Gelişim Üzerine Tasarrufunu Yansıtan Bir Kitap. Yanılmıyorsam, bir gazeteci bu kitabı eki olarak vermiştir. Türkiye’de milyonlarca gençle ilgilenen bir ÖSS olduğuna dair bir gerçek var. Testi sadece psikolojik ve taktiksel olarak hazırlamak için incelemek ve çözmek yeterli değildir. Konuyla daha somut ve somut bir yaklaşım, motivasyon, kendine güven, test endişesi, çalışma daha önemlidir. Yazarın duruşmaya gidecekleri “genç okuyucular” olarak adlandırdığı “zorunlu okuyucular”, bu kitabı okumalı, yani yayları en çok geri çekme tekniklerini öğrenmelidir.

Yorum-5

Özellikle üniversiteye hazırlanan öğrenciler ilk gezegeni okumalıdır. Yanınızda çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmak için rehber öğretmen olduğunuzu söylemek isterim. İnsan, kendisini Yunusun bildiği gibi bilmeden bu dünyada başarıya ulaşmanın mümkün olmadığını anlamayı daha iyi kavrayabilir.

Devamını Oku

Kesintisiz Öğrenme pdf

Eğitim Kitapları kategorisine 30 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 211 defa okundu

Kesintisiz Öğrenme pdf

Hayatta dört, bir tane okulda, dört yaşamboyu okulda. Okul hayatında okul hayatında en gerekli bilgileri öğrenemiyoruz. Okumayı öğrendik, fakat öğrenme hakkında pek fazla şey okumadık. Bu nedenle, bıkkın, öğreniyoruz ve sınıfta başarısız durumdayız.
Artık öğrenmeyi yeniden öğrenmenin zamanı geldi!
Daha hızlı, daha kolay ve daha kalıcı öğrenmeyi öğrenebiliriz.
Uygun yöntemlerle hafızamızı güçlendirebiliriz ve aklımızı çınar.
Beyin becerilerimizi geliştirerek bilgi temelli başarıların ustaları olabiliriz.
Bu kitap başarılı öğrenme ve öğrenme yoluyla öğrenme yöntemlerini açıklamaktadır. Yaşam hedeflerinizi gerçekleştirmek için güçlü öğrenme teknikleri sunar. Öğrenme doğuştan gelen eşitsizlikleri kapatmanın en büyük fırsatına eşittir. Bilginin gücü ile hem dünyamızı hem de dünyayı değiştirebiliriz.

24 saat içinde öğrendiklerinin% 80’ini unutuyoruz.
Üniversiteyi bitirdikten sonra mesleki bilgilerimizin% 10’u
Kaybettik.
Öğrenme ilerlemediğiniz takdirde, şimdiki zamana karşı yüzme gibidir.

Kesintisiz Öğrenme Kitabı Okuyucu Yorumları

Kitaptaki bilgiler tam olarak bir lise öğrencisinin ihtiyaç duyduğu şeydir. Dersi nasıl dinlemeliyiz konusunda çok fazla bilgi var.

Yorum-2

Belki bir sürü kişisel gelişim kitabı okudum. Beğendiğimi söyleyemem. Beklentilerinizi yüksek tutmadan okuyun 🙂 Bu tür kitapların çoğu birbirlerinden farklıdır, bu kitaplardan biri.

Yorum-3

Okumaktan ve okumadan emin değilseniz söyleyebilirim. Kişisel bir gelişim kitabı okumamış iseniz, mutlaka almalısınız. Ancak birkaç kitap inceleyip internette arama yaparsanız ve bir şeyler yaptırırsanız, bu kitabı tavsiye etmem.

Yorum-4

Türkiye’de başarıya imza atan bir çok kişi yok. Sevgili Sekman, Ord. Ali Fuad Başgil
Dir … Bu insanlara bu insanlara daha fazla önem veriyorum, bu insanlar topluluklarını biliyor ve ona göre kitaplar yazıyor … Yabancılardan, yöre halkının önünde, çünkü düşündüğüm kadarıyla değil de bir yerel başarı kitabı var Bu kitapta yazan herkes içindir … Hiçbir yabancımız biz olmadan kâr için bize yardım etmez … Fakat bizim için yeterlidir …… Irkçı bir bakış açısı değil ….. Öncelikle ülkenin bütünlüğünü korumak, halkın refah düzeyini arttırmak, daha sonra bu kitaplarda rahatlamamız gerekiyor Yapmaya çalışmak için bir yol bulmaya çalışmak …… Yabancılar tarafından yazılan kitaplar Kendi ülkeleri içindir ya da yabancı dili bilmeyen insanlar olmadan kitap okuyamıyoruz ……

Başarı elde etmek için yazılmış olması nedeniyle kitap kitaplarında test edilmesi gereksiz bir şeydir ya da kitabı yazdıktan sonra milyoner değildir …

Devamını Oku