"Ev Kitapları" Kategorisi

Adım Adım Evlilik pdf

Ev Kitapları kategorisine 2 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 202 defa okundu

Adım Adım Evlilik pdf

Son yıllarda evlilik hakkında birçok kitap yazılmıştır. Onların arasında “Evlilik vazgeçilmez bir kurum”, eserlerin çoğunu savunmak hoş bir gelişme. Aile kurumunun değeri desteklendiğinden ve desteklendiğinden, kişinin ve toplumun huzuru artıyor.
Adım Adım Ana Sayfa kitabındaki konular farklı bir tarz ve yaklaşımla ele alındı. Teorik bilgilerin birçoğu pratik uygulamalara ayrılmıştı. Buna ek olarak, her insanın aile hayatıyla ve mevcut problemlerle ilgili acil ihtiyaçları ön plana çıkarıldı.

* Flört, mutlu bir evliliğe neden olur mu?
* Bir ortak seçme kuralları
* Kesinlikle “Evlilik Sözleşmesi” yapın
* Ailenin temel kuralları nelerdir?
* Akrabalar evlilik getirdi ve götürdü
* Evlilikte mutluluk ipuçları
* Aile “felaket” felaketinde ve bir hazine bittiğinde
* Cinsel özgürlükler bir tahvil
* Bride-to-mother kavgalar ve çözüm önerisi

Adım Adım Evlilik Kitabı Okuyucu Yorumları

Kitap iyi görünüyorsa, az çok olduğu görülüyor. Ancak, bir süre sonra içerdeki bilgiler kişiyi sıkıştırmaya başlar. Çünkü tekrarlardan oluşuyor ve düzenli tavsiyelerden oluşuyor ve bazen yazarın yaşadığı olaylardan ve duydukları hikayelerden dersler çıkıyor, ama dediğim gibi, bu olaydan sonra,

Yorum-2

Bence bilinçli bir evliliği okumak önemlidir. Kör sevgi yeterli değildir, bazen mantık evlilikleri daha uzun ömürlü kılmak için girmek zorundadır. Nişan döneminde evliliği düşünen herkesin halit ertuğruln tarafından bu kitabın yararlanacağını düşünüyorum.

Yorum-3

İslam dini üzerine değil evlilik üzerine yazılan kitap daha sonra yerini buldu. Yazar, çağdaş evliliklerle ilgili güzel yorumlar getirse de, evlilik meselesi ve hatta 4 kat fazla evlilik konusunda çok endişe duyduğunu ve kadının mutlu olmasının tek yolunun ev kaybeden olmak olduğunu ve Çocuklarla birlikte olmak Tamamen erkek egemen bir düşünce sisteminde ve kadınları çeken ancak ikinci gezegeni kurtaramayan bir dilde yazılmıştır. Modern bir evlilik değil, geleneksel evlilikleri aydınlatan bir kitaptır (sadece erkeklerin mutluluğu için).

Yorum-4

Bu tür kitapları evlilikten önce okurken, hem eşin adayı belirlemek hem de evlilik müzakerelerinde daha doğru ve doğru kararlar vermek faydalı olacaktır. Sonuç olarak, herkesin yaşamları, yaşamak ve doğru çözümleri bulmak süreci boyunca ilerlemektedir. Değerlendirme ve değerlendirme herkes için faydalı olacaktır. Ben tavsiye ederim.

Yorum-5

Evlilik kutsallığının ve yaşamın temel toplumsal işlevinin unutulduğu ilginç ayrıntılar ve örneklerle bugün mutlu ve huzurlu bir aile evinin kurulum şekli hakkında çok hoş ve akıcı bir kitap. Aslında ben birçok halit ertuğrun adlı eseri okudum ve hayran kaldım. Okuduğum tüm kitaplar bana gerçek bir izlenim bırakabilirdi. Bu çalışma, stilde farklı ve daha kullanışlı ve etkili bir kitaptır. Bunu öneririm.

Yorum-6

Evlilik öncesi ve sonrası olumlu ve olumsuz soruları yanıtlayan ve olası sorunları çözmek için olumlu önermeler sunan güzel bir kitaptır. Herkesin okuması ve okuması gereken bir kitap. Özellikle evlilikten önce okuduğumda, ailenin yarattığı farkındalıkla daha sağlam temeller üzerine inşa edileceğini düşünüyorum. Ayrıca, İslam’ın evliliğin değerinin bütününe dahil edildiği çok aydınlatıcıdır. Herkes önerir ..

Devamını Oku