"Kişisel Gelişim Kitapları" Kategorisi

Gerçekten Yaşıyor Musun? Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 232 defa okundu

Sana karşı dürüst olacağım. Bugüne kadar herkes sana bir şeyler anlatmaya çalıştı. Ailen, öğretmenlerin, toplum, gazeteler, kitaplar… Sana nasıl yaşaman gerektiğini anlattılar, ne yapman gerektiğini ve kim olduğunu. Sen fazla bir şey istemedin aslında… Mutlu, başarılı olmak, sevmek, sevilmek, hayallerini yaşamak, kendini değerli hissetmek… Yaşadıklarınla, zamanla, ruhun, zihnin karıştı. Artık sana anlatılanlara da ruhun doydu. Ben de çok sıkıldım. Mutluluk için, başarı için, kendim olmak için bana sürekli vaadlerde bulunan kitaplardan, seminerlerden, kurallardan, öğretilerden… Yıllarca yol aldım, oradan oraya sürüklendim… Sonunda cümleleri topladım. Ve elinde tuttuğun sayfalara taşıdım. İnsanlara karıştım, gözlerine baktım, yüreklerinde yer buldum. Sorum aynıydı, “Gerçekten yaşıyor musun? Yoksa sadece nefes mi alıyorsun?” Her cümlesi damıtılarak yazılmış, deneyimle ve gerçek hayatla boyanmış gerçeğimi paylaşıyorum. Klişelerden, basmakalıp sözcüklerden uzak yüreğimi ve dünyamı ardına kadar sana açıyorum. Günahlarınla, sevaplarınla, eksilerin artılarınla, karanlık noktalarınla, yaralarınla sen, sensin… Tüm kapılarını açacak, seni gerçekten yaşamaya götürecek bir tane gerçek var. Elinde tuttuğun sayfalar, onu sana göstermeye geldi. Kitapları ve Yaşam Atölyesi ile yüz binlerce insana ulaşan Aret Vartanyan, Gerçekten Yaşıyor musun?’da kendimiz olabildiğimiz, hayallerimizi yaşadığımız ve son nefeste “İyi ki yaşadım!” diyeceğimiz bir yaşamın sırlarını paylaşıyor.

Devamını Oku

Sen ve Ben Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 181 defa okundu

“Eğer kalabalıktaysan ama yalnızsan, herkese çok yakınsan ama bir o kadar da uzak, gülümsüyorsan içinde derin buruk bir boşluk varken. Yapacak çok şeyin varsa fakat hepsini yapacak kadar vaktin olmadığını düşündüğünden herşeyi yarım bırakıyorsan… Ben de senin gibiyim, belki de seninle duruyorum, yanında ya da yanında hissedeceğin bir yerde. Şimdi sana beni anlatacağım ya da bendeki seni. Şimdi ben buradayım. İki elinin arasında tuttuğun kitapta degil, kafandayım, orada yarattığında… O her nasılsa ve ne yapıyorsa ben oradayım. Bu bir tesadüf değil, anlayacaksın. Benden alabileceklerini, sonrasında aldıklarını sadece sen bileceksin. Bu bir başlangıç… Yüreğinin sesini duyuyorum, arayışını biliyorum. Bedenimi, ruhumu sonuna kadar açtım. Ruhum benim liderim. Yaşamın hesap defterini kapatıp, izlemek yerine yaşamaya başladığın an neleri hissedeceğini hissetmek, benim varoluşumun ta kendisi… Gel hadi anlatacağım, sonra da gideceğim.”

Devamını Oku

Bin Yüz Bir İnsan Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 178 defa okundu

Birkaç kitabın arkasını çevirip bakıyorsun ve yine kendini arıyorsun. Yaşamında yapmak isteyip de yapmadığın ya da yapamadığın ne kadar çok şey var. Oysa istemediğin birçok şeyi yaşadın ve yaşamaya devam ediyorsun. Peki ya sen kimsin? Gerçekten ne istiyorsun? Seni tanıyorum. Kırgınlıklarını, hayal kırıklıklarını, hayallerini, yaşadıklarını ve yaşayacaklarını biliyorum. Çünkü elinde tuttuğun bu kitabı sen yazdın. Her gün onlarca role girerken, kendi kuklalarımızı yaratıyoruz. Kendimizden yarattığımız, günlük hayatta oynattığımız onlarca kukla. Her rolün bir kuklası var. Bir insanın, bin farklı yansıması… Bir bedende kaç kişisin? Bu kez benim yaşadıklarımda seni anlattım. Seni, bugüne kadar yaşamadığın bir yolculuğa davet ediyorum. Bittiğinde dünya bambaşka olacak. Bu sefer kendin için bir şey yap. Hiç değilse bir kez bu kadar düşünme… Eğer istersen benimle gel.

Devamını Oku

Bir Nefes İstanbul Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 197 defa okundu

Bu kez seninle İstanbul’u ve İstanbul’daki seni, beni yaşıyoruz. Yolculuğumuzun tanıkları var bu defa. İstanbullular ve İstanbul’da yaşayanlar… Zengini, yoksulu, Kürt’ü, Alevi’si, muhafazakârı, marjinali, Ermeni’si, Rum’u, Musevi’si… Onlarca renk, onlarca doku… Bu satırlar, bazılarının ütopya dediğinin küçük bir yansımasının, umudunun romanını yaratıyor. Bir arada yaşayabilmenin hikâyesini… İstanbul’un sokaklarına karışırken senin, benim, yaşamlarımızın, aşklarımızın, içimizde kalanların, hayallerimizin, korkularımızın, umutlarımızın, yalnızlığımızın, hayat koşuşturmamızın, yeni binyılın insanlarının gelgitlerinin arasında dolaşıyoruz. İstanbul, Türkiye, Dünya, “sen”sin, “ben”im, “biz”iz… İnandığım tek gerçek bu. İstanbul öyle bir şehir ki; hiçbir kitap seni bu şehir kadar besleyemeyecek, hiçbir müzik ruhunu bu kadar dolduramayacak, hiçbir öğreti sana bu kadar yakın gerçek(çi) gelemeyecek, hiçbir koku bu kadar zihninde yer edemeyecek… Ben sadece bir nefes çektim içime dolu dolu… Şimdi o nefesi, sayfalara bırakıp, seninle paylaşıyorum…

Devamını Oku

Çırılçıplak Aşk Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 215 defa okundu

Ya her şey aşktı ya da aşk hiçbir şeydi!

Seni de, beni de fena kandırdılar. Aşk diye bize anlattıkları, hayallerini kurdurdukları gerçek aşk değildi. İnsanın insana duyduğu aşk, “yasak elma”nın ta kendisiydi… Önce kadın ısırdı elmayı, sonra erkek ve her şey bu andan sonra şekillendi.

Savaşların, paranın hükümdarlığında, korku imparatorluklarında, aşk en çok korkulandı ve bir o kadar da çarpıtılmaya çalışılan… Aşk ağza sakız edildi, bazen içi boşaltıldı, bazen günah dendi, bazen ağdalı sözcüklere sebep oldu. Üstüne perdeler indi, bulutlar örttü ışığı… İnsanlık yok olurken, aşkı da kirletti.

Formüllerden, stratejilerden, onu bunu tavlamaktan, elinde tutmaktan bahsetmiyorum. Bunları yapan, aşkı hiç anlamayan çokbilmiş, çok kitap var. Yaşamı anlamaktan, sen olmaktan, aşkı gerçekten yaşamaktan… Sana öğretilen değil, senin yaşattığın, seni yaşatan aşk. Aşkı anlatmaya, anlamaya yetmez düşüncelerin gölgesinde tanımlanmış aşk.

Günlük yaşamın içinde kaybolmuş insanlar, ilişkiler, evlilikler, aldatmalar, aldanışlar, hayal kırıklıkları, namus ve ötesi… Belki sen, belki sevdiğin, belki çevrende var olan insanların gerçek hikayelerini sayfalara serdim; aralarına karıştım. Yaşamı ve aşkı ayırmadan sana geldim. Seni, yaşamı, insanı, Tanrı’yı, evreni konuşmadan zaten aşkı konuşamazdık.

Bu yazdıklarımı sana kitap harfleriyle değil, yaşanmışlıklarımla yazıyorum. Sen okuyacaksın diye yazılmış değil. Karşında çırılçıplak kaldım, yüreğimi çırılçıplak bıraktım, seninle aşkı çırılçıplak konuşmak, paylaşmak için…

Sen hiç aşık oldun mu? Aşık olundun mu? Aşkı gerçekten yaşıyor musun? Neden sadıksın ya da değilsin? Gerçekten aldattın mı, aldatıldın mı? Aşkla mı seviştin gerçekten? Neden evlendin ya da evleneceksin? Sen kimsin? Ne için yaşıyorsun? Şimdi yanıt verme. Belki evlisin, belki bekarsın, belki imkansız aşkın ortasındasın, belki aşka aşıksın, belki hovardasın, belki aşktan çoktan vazgeçmişsin, belki yapayalnızsınç… Sohbetin sonuna gelmeden hiçbir yorum yapma. Aşkla ilgili sana öğretilen birçok şeyi, hatta her şeyi unut öyle başlayalım… Sonra sen anlat, ben dinleyeyim.

Devamını Oku

A Breath Of Istanbul Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 175 defa okundu

Within these pages, we experience Istanbul life, the “you and me” that is this place’s heartbeat. Around us swirl the amazing colors of many rainbows and dozens of scents. Here the Istanbulites-Armenian, Greek, Kurdish, Jew, Alawite, Christian, the rich, the poor, the conservative, the marginal-all bear witness to Istanbul’s many-faceted selves. This novel of hope is a small reflection of what some people call “utopia” and is foremost a story about living in harmony.

Lose yourself in İstanbul’s streets while wandering with me as we explore you, me, our lives, our loves, our unfulfilled feelings and wishes, our dreams, fears, hopes, loneliness, struggles, and the daily ups and downs of our fellow millennials. The meaning of İstanbul, Turkey, and the world is “you” for me. They are all “me” and “us.” That’s the only reality I believe in.

 Nothing no work of art or music will ever be able to fill and nourish your soul as İstanbul does. No scents will ever burn themselves into your memories like the ones in İstanbul. No wisdom except that which you find here will ever seem that real(istic) to you.

I have taken a deep breath of İstanbul. All of its life-affirming air I have to share with you has been exhaled into these pages.

 

Devamını Oku

Gitme Zamanı Pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 26 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 210 defa okundu

“Gök ile yer arasında köprü kuran asa misali, Batın ile Zahir arasında gidip geliyor insan…”

“Hazır mısın?”

“Hiçbir zaman hiçbir şeye hazır olmadım.”

“Korkuyor musun?”

“Korkmadığım anım da olmadı.”

“Neden buradasın?”

“Nerede olduğumu hiç bilmedim. Belki de olabileceğim başka bir yer yoktu.”

“Başlayalım mı?”

“Her başlangıç bir son… Yeni bir sona başlayalım.”

Bir yanda Zahir, bir yanda Batın… Bir yanda görünen dünya, bir yanda insanın ötesi, evrenin varoluşu… Bir yanda bireyin günlük yaşam akışı içinde kendini, çevresindeki karakterleri ve bulunduğu yaşamı sorgulayan bir hikaye; diğer yanda felsefik ve ruhani sırları irdeleyen, kadim bilgileri ve bilgeleri bugüne taşıyan gizemli, mistik bir yolculuk… Bir yanda ağacın altında uyuyan Yedi, denizden çıkan çift başlı düalite, zaman ustası saatçi, bilge simyacı, Schrödinger’in kedisi, mahkeme salonuna doluşmuş düşünürler ve daha nice ezoterik kahraman… Diğer yanda aşk, tutku, aldatma, entrika ve yaşam kavgası…Kitapları ve insan odaklı çalışmalarıyla milyonlarca ruha dokunan Aret Vartanyan, daha önce denenmemiş tarzda kaleme aldığı bu romanında yüreğiyle mantığı, gerçekle illüzyon arasında sıkışan insanlığı kendi içinde bir yüzleşmeye davet ediyor.

Devamını Oku

Masal Terapi pdf

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 28 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 265 defa okundu

Masal Terapi pdf

Masal Terapi Kitabı Arka Kapak Bilgisi

Sevgili Yolcu Bu kitap bir pusula olarak düşünüldü. Onu çantanın içine çek. Kendini kararsız bulduğu zaman, manevi yolunu kaybettiğinde kitap torbadan çıkar. Rastgele bir sayfa açın. Okumaya başlayın … Masal yolunuzu bulmanıza yardım edecek. Seni yürüyüşlerle bir oyun oynamaya davet ediyorum. İçinde yıldızla dolaşan playboy ile tekrar bağlantı kurmanın zamanı geldi. Bu iyileştirici bir oyun. Tetiklerin size rehberlik etmesine, iyileşmesine ve dönüşmesine izin verin …

Masal Terapi Kitabı Okuyucu Yorumları

Yorum-1

Değişik konuların ve mesajların bulunduğu akıcı bir anlatı ile düzenli aralıklarla tekrar okunabilen peri masalı bir kitaptır. Yazarın belirttiği gibi -ama- bölümlerini okumak yerine herhangi bir sayfayı açabilir ve kitabı tamamlamak için ait olduğu kitabı okuyabilirsiniz. Bir masalsever toplum olarak, sana iyi gelecek bir peri masalıyla yolları değiştirebilirsiniz.) Okuduğum ve samimi bir şekilde anlattığım kitaba periyodik olarak tekrar masal uygulamayı düşünüyorum. 🙂 Kitaplarla kalın …

Yorum-2

Bu kitap hayat yolculuğunda büyülü bir büyüyecek …
Sevgili Yolcu Bu kitap bir pusula olarak düşünüldü. Onu çantanın içine çek. Kendini kararsız bulduğu zaman, manevi yolunu kaybettiğinde kitap torbadan çıkar. Rastgele bir sayfa açın. Okumaya başlayın … Masal yolunuzu bulmanıza yardım edecek. Seni yürüyüşlerle bir oyun oynamaya davet ediyorum. İçinde yıldızla dolaşan playboy ile tekrar bağlantı kurmanın zamanı geldi. Bu iyileştirici bir oyun. Tetiklerin size rehberlik etmesine, iyileşmesine ve dönüşmesine izin verin …

Masal Terapi Kitabı Okuyucu İncelemesi

Masallar veya hikayeler size daha fazla zayıflama sağlayabilir ve söylemek istediklerinizi tercüme edebilir. Düşüncelerinizi ve duygularınızı daha doğru bir şekilde iletmek için “Tales of Terapi” tablolarından yararlanabilirsiniz. Peri masallarının derlenmesi diyebileceğimiz kitapta, her peri masalının sonunda (bir kitap olarak anılır) verilen masallar pekiştirilir. Uygulamalar önerilmektedir, çünkü bu anlamı arkadan içselleştirmemiz mümkün değildir. Sonunda, masal, bilinenlerden alıntı yapılarak taçlandırılır. Bu kitapta 54 kat hikayesi var. Tüm lezzetlerin size hitap edeceğini ve bütün egzersizleri “kesinlikle bitmiş” olarak işaretleyeceğiniz konusunda garanti veremem. Ancak, bazı hikayelerden ve bazı alıştırmalardan çok etkilendiğimi söyleyebilirim. Küçük alıştırmalarla yeni alışkanlıklar edinmek ve hayatınıza renk katmak istiyorsanız, “Masal Terapisi” okumanızı öneririm.

Masal Terapi Kitabından Alıntı

Mısır tarımı festivalinde önce o yıl büyüdüğü bir çiftçi, tohumlarını ülkenin dört bir yanındaki çiftçilere dağıtarak şaşırdı. Ona neden yaptıklarını sorduklarında, “Cömert bir davranış gibi görünebilir ama ben bencil davrandım, araziden başka bir şey yok, tarlalarımızın sınırlarını görüyoruz, ancak rüzgarı görmüyorlar. Mısır ekibinden de zarar görüyorum, fakat civardaki herkesle birlikteyim, en iyi kalitede mısır üreteceğim “diye açıkladı.

Devamını Oku

Aşkın İstilası Yol pdf

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 27 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 251 defa okundu

Aşkın İstilası Yol pdf

Aşkın İstilası Yol Kitabı Arka Kapak Bilgisi

Üç başkenti olacak “Aşkın Argümanı” serisi; Dünyada yepyeni bir istila hareketi yaratacak. Şu anda tuttuğunuz kitap, sezonun ilk kitabı, ilk adımınız …
“YOL”

“YOL” bir aşk yolculuğu …
Bir acemi yolda.
Neyzen’in nefes alışı,
Bir sevgilinin kalp atışı,
Bir çocuğun gülümsemesi,
Toprağa varmak için bir tohum …
Kalbin derinliklerinde hayal ettiğiniz farklı bir dünyanın yol haritası …
Bu bir bilgi kitabı değil. Bu çizgiler hayatınızı değiştirmek için tasarlanmıştır. Pratik egzersizlerden nefes egzersizlerinize, enerjinizle hayalinizdeki ötesinde enerjinizi kullanacak egzersizlere, yüzünüzde gülümsediğiniz sayfalardan ağlayacağınız hikayelere kadar herşeyi yapabilirsiniz, Her şey titizlikle sizin için belirlenmiştir …
Bu kitap; Gözyaşlarınla ​​ıslanacaksın, kahkahaya tanık ol, uyanmak için “YOL” olacak …
Akciğerlerinizde aldığınız her nefes sizi kalbinizden kana bulaştırdığınızda sizi bir adım daha ileriye götürecektir … Her yeni adımda cennet biraz daha yaratılmış olacak …
Kalbi atmak için doğru sebebi bulduğunda,
İnsanlığın uyanışa tanık olduğunuzda,
Benimle bu “YOL” a gittiğimde,
Hayat ilk defa anlam bulacak …
Aşkınız başlıyor … “YOL” na gidiyoruz!
Hazır mısın?

Okuyucu Yorumu

Bir kitap okudum ve hayatımın değiştiğini söylüyorlar, bu kitap benim için. Bu kitabı yazdığın ruh parçası iyi. Yoksa kaybettiğim benimi nasıl bulurum? Bu dünyada bir cennet yaratmak, bu kitabı okuyanlara ve bir yaşam tarzına dönüşenlerle mümkün olacak …

Okuyucu Yorumu

Çok güzel bir kitap. Pratik yapabilirsek, hayat gerçekten başkası olabilir. Fakat çoğu insan için başvurmak zordur. Çünkü insanlar her şeyi pişirip ağzımızı (bende dahil) hayal etmelerini istiyoruz.

Okuyucu Yorumu

Yaşamının zorluklarına rağmen genç bir yazar olmasına rağmen, yaşam zorluklarıyla mücadele başarıyı yakalamada araçsal olmuştur; düşünceleri ve yorumları, insafsız ve hayatın görülebilen insanlar için çok yararlıdır. Bunu öneririm.

Okuyucu Yorumu

Kitap güzeldi .. Her yönden kendimi yalnız hissetmenin zevkle okudum, çevresi ile çevrildi .. Kitabın sırrı “varlık olmak, idol” ün bir parçası olmak “olarak anılıyor. Mistisizm öğretimi .. yazar, bize geri döndü ayna:, mutlulukla yaşa .. iyi eğitim aldım, bir şeyler ekledi, yeni şeyleri öğrendi, daha çok okudu, öğrenirim .. teşekkür ederim ..

Aşkın İstilası Yol Kitabı Okuyucu İncelemesi

Bu, insanın kendi gücünü fark etmesini sağlayacak bir çalışmadır.

İlk önce kendimize olan sevgimize bakan, başarılı, mutlu endişelerden kurtulmuş, akıl kontrolü sağlayan bir birey olmak, benliğin yaşamın içsel bir amacı olduğunun farkına varmak önemlidir; Sevgiyle ilgili bilginin kalplerimizle harmanlanması ve kutsal sevginin sofizm ve bilimsel araştırmayla harmanlanması çok etkili …

Yazar, insanların nefeslerini nasıl kontrol ettiği, ellerindeki enerjiyi nasıl yönettikleri, bakışlarının acısını nasıl değiştirebilecekleri ve yarının düşünce gücüyle şekillendirildiği gibi basit ve anlaşılır bir dille alıyor.

Son bölüm fiziksel bedenimizde yaşadığımız hastalıkların zihinsel ve zihinsel nedenlerinin detaylı bir tarifi …

Bir tıp doktoru olan yazarın alternatif tıp üzerinde çok fazla kontrolü olması şaşırtıcı. Kişisel gelişim kitaplarıyla ilgilenenlerin okumalarını tavsiye ederim …

Devamını Oku

Ev Yapımı Sihirli Değnek pdf

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 27 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 236 defa okundu

Ev Yapımı Sihirli Değnek pdf

“Bir sihirli değnek gelirse, dokunun, tüm rüyalar tek tek doğruysa, yapmak istedikleri tek şey spontansa” açık “demeden kapıyı açarsanız bütün kapılardan geçeceksiniz Hedeflerine doğru hiç çaba sarf etmeyin.
Sihirli değnek, yalnızca sizi, hayatınızdaki diğer insanları, üzüntülerinizi, kırıcılarınızı, düşüncelerinizi, isteyenlerinizi değiştirmez. Herkes senin gibi bir kimlik kazanır. Tüm yolları bir sihirli değnek ile açarsanız, tüm sorunları çözerseniz, mutluluk sizindir … ”
Elma Yayınevi, Shermin Carkaci’nin yeni kitabı Home Made Magic Wand, okuyucu ile tekrar ortaya çıkıyor … Yazar kendi deneyimlerinden başlıyor ve mutluluğunu anlatıyor ve “Kendimizi tanıyıp kendimize inanıyoruz ve sihirli değnek yapacağız” diyerek başlıyor Anlatı olarak, geçmiş zamanın tadı, bugün yaşadığımız gülümsemeleri hatırlatan bir anlatı …
Zengin görsellerle süslenmiş bir kitap gibi, bir ad gibi, her sayfada büyülü bir dünyaya sürüklüyor.
Elma Yayınevi olarak, hayatımızın büyülü değerini mümkün olan en kısa sürede sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz, sevgili okuyucular …

Okuyucu Yorumu

Sihirli değnek yazarın kitabından en sevdiğim kitaptır. Bir kez daha okunacak bir kitap değildir ve kaldırılmayacaktır. Yalnız hissettiğinizde okuyabileceğiniz sıcak bir kitaptır. Kesinlikle önerilir 🙂 Kitabı alamazsın ve kitaptan alamazsın.

Okuyucu Yorumu

Kitabın tasarımı harika. Sen hep çantanın içindesin. Aç bir bölümü sıktığınızda sıkın, ooh vitamin. Kişisel gelişim kitaplarınızda mutlu olmaya başlayan, ancak somut bir çözüm sunmayan, sizi tamamen bitkin hale getiren boş önerilerden uzakta olan mutluluk sevinci, yazarın kendi içinde bulundu. Kitabı pahalı bul. Bakkaldan tuz şekeri almamaktayız. Bu kitap tıp. İlaç şişesi de küçük. Dikkatine

Okuyucu Yorumu

Şermin Çarkacı’nın sosyal medyasını takip ediyorsanız, “Ev Yapımı Sihirli değnek” ve daha önceki kitapları okumanız muhtemeldir. Mevcut takipçilerin hayranlık duyacağım bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Çünkü sosyal medyada yaptığınız paylaşımların birçoğu benzer makaleleri paylaşıyor. Bu kitapta da kendi yaşam bakış açımızı paylaştık. Mutlu olmalı ve bunu kendi anlayışımıza göre nasıl yapmamız gerektiğini cevaplamalıyız. Çok kısa öykülerle bunu yapar. Basit bir dil kullanıyor, bildiğiniz bir şeyi söylüyor, yakın hissediyorsunuz, okurken mutlusunuz. Eğer büyü bir büyü yoksa, aslında evde bir tane yaparsın. Ev yapımı olsun ya da olmasın, anlıyorsunuz. Sıklıkla, mutsuz olma lüksümüzün olmadığını fark edersiniz. Bayan Şermin’in bakış açısını seviyorum, sizi tavsiye ederim.

Ev Yapımı Sihirli Değnek Kitabından Alıntılar

Alıntı-1

Denizyıldızı, kırık bir ekstremi tek başına yeniden inşa etmeye ve yaşama devam ettiriyor. Doğa şansa bir şans tanımaz. Hâlâ hayatta iseniz, toplayın ve devam edin. Kendi yaralarımızı sarmayı öğrenirsek, daha sıkı tutacağız.

Devamını Oku

Borçtan Kurtul Allah Aşkına! pdf indir

Kişisel Gelişim Kitapları kategorisine 24 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 289 defa okundu

Borçtan Kurtul Allah Aşkına! pdf indir

Ayhan Özden tarafından yazılan borçtan kurtul Allah aşkına kitabı

Bu muhteşem kaplanın bakışlarına ve heybetine bu kitabı okuduktan sonra sen de sahip olacaksın.

Hayalindeki borçsuz hayat için, bu kitabın bir kaç sayfasını oku, ne demek istediğimi anlayacaksın.

Neden borçtan kurtulamıyorsun? Senden gizlenen tüm sırları bu kitapta paylaştım!

19 senede ödeyebildğim borçlarımı bu kitaptaki sırlarla nasıl 18 ayda ödediğimin yer yer hüzünlü ama sonu mutluluk olan hikayesini seninle paylaşmak istedim.

Bu kitaptaki borçtan kurtulma tekniklerini uygulayan kişilerin hikayeleri de sana ilham verecek. Örneğin; Bir ev hanımı, iş adamı kocasının inanılmaz borcunu nasıl kapattı?

İşsiz kalmış borçlu birisi nasıl 1 senede borçlarından kurtuldu?

İşini sevmeyen genç kadın, hangi Pasif Gelir tekniklerini kullanarak hayalindeki işe kavuştu?

Üniversitede telefon faturasını ödeyemeyen genç çocuk, hangi gizli para teknikleriyle milyoner oldu?

Emekli maaşı banka kredisine giden öğretmen, Latte Etkisi ile borçlarını nasıl kapattı?

Daha ne kadar borçlu yaşayacağına şimdi sen karar ver?

Okuyucu Yorumu

Bu kitap son yıllarda en iyi kişisel gelişim kitaplarından biri yazılır. Ben kişisel gelişim tüm kitap okumak, çünkü biliyorum. Biraz kararsız kitap aldım. kişisel gelişim kitaplarının son dönemde, çünkü bir süre için büyük bir hayal kırıklığı yarattı ve benim romanına benim kitap edecektim.gelel okuyun. Kitabın birinci bölümünde Ayhan Bey. kendiniz hakkında biraz konuşur Şu anda her zaman borçlu, iflas öyküsü nasıl yaşadığını, muzdarip, kabuklu borç durumu karar karısının acı öğrendim. ötesinde inanılmaz bir hikaye. Her kitap farklı olan bu güzel 24 pasif gelir teknikleri hakkında konuşmak bulabilimiry’m şey için uygulamaya başladıktan sonra aklınızı başınızdan. kolay bir şekilde yapmak için para hakkında yanlış bir şey düşünmek izlemek etmeyin teknikleri geliyor. Ama pasif gelir teknikleri belirtilen çok etkili ve farklı bakış açıları olduğunu. Sonra borç için 99 borç zihin takunya benim gibi insanlar için kapanış pratik öneriler geliyor. O yaptığımız ve biz bilmiyoruz ya da biz her zaman çok puan burada gözönünn alan benim şişmiş belirtiyor.esas, birçok Batı kökenli kırık yaparsanız, ben bu kitapta benim toplantısı kişisel gelişim kitap daha güzel okumak bilir dua bölümü ile oldu. İlk olarak, çocuklar sürecinde yaptığı araştırma biraz yadırgasa Ayhan I kurtulacaksınız, kitaplarda borçlarını ve avantaj dua yaşamı uygulayarak borç kurtulmak için öğrendim paylaştı. O iyi yaptı. Ama çok çok gitti. İfade biçimi, bir tahriş edici değildir. Aksine, daha yakın beni tekrar dua onu getirdi. Neyse, özlüyorum nerede söylemek kitabın tüm büyü. Bu yorum web sitesi tarafından yayımlanan olacağını umuyoruz. Ben Hek yarar bu güzel kitaptan istiyorum.

Pdf Kitap indir:

  • borçtan kurtul allah aşkına pdf
Devamını Oku