"Sağlık Kitapları" Kategorisi

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf

Sağlık Kitapları kategorisine 1 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 301 defa okundu

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf

Gebelik – bebek odası hazırlığı – gebelik beslenmesi – nefes egzersizleri – gebelik egzersizleri – hastane hazırlığı – doğum – doğum sonrası beslenme – doğum sonu egzersizleri – bebek egzersizleri – yenidoğan özellikleri – emzirme – aşılar – hastalıklar – seyahat – ağlama – uyku Rejimi – gaz sorunu – bebek masajı – koltuk altı – banyo – tırnak yuvası – kardeşler – oyun ve arkadaşlar – yürüme – evde alınan güvenlik önlemleri – ilk yardım – ve diğer konular …

Kalbe dokunan bir kalp, Bayan Ayşe. Anneler Annesi … Tüm bebeklerin yaşayan melek Ayşe Hanim. Herkes, millet, herkes, Ayşe Öner bana … Bana kendimce güven veren, Ayşe Hanım’ın ilk dersim olduğunu ve beni bir daha görmeye geldiğini söyleyen biriyim ben …
Her dokuz ayda bir …
Doğanın tek hareketi sağ nefes almanın önemi ve uygulamasıdır …
Tüm vücudumda ve ruhumda yaşadığım değişikliklerin gerçek sebepleri …
Normal doğumun önemi …
Ayşe Hanım’dan, bebeğimin ilk banyosu olan Anne’nin sütününden çok şey öğrendim.
… Son demeçim: Elinde bir kiliseye sahip olmak çok şanslısın. Her sayfa, yılların deneyim ve bilgisinden oluşan değerlidir. Anne ve anne adayları için vazgeçilmez bir rehber olacak.
Gülben Ergen Erdoğan

Ayşe’nin barış ve merhamet sesinden, çok bilgili ve bilinçli olan öğretilerini, hiçbir yerli veya yabancı yayınevinde tutamadı. Bu kitabı, hamileliğinizin keyfini ve Tanrı’nın kadınlara verdiği muhteşem hediye beklerken başınızdan alamayacağınız bu kitabı bu kitabı tüm gebelere tavsiye ederim.
Leyla Alaton Günyeli

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı Okuyucu Yorumları

Evet, içeride iyi bilgi var, ancak alınması gerekmiyor. İnsanlar hevesle heveslidir, ancak kitaba her zamankinden daha kolay ulaşabileceğiniz bilgiler olduğundan çok fazla ihtiyaç yoktur.

Yorum-2

Her anne adayı için bir aday olması gereken bir kitap. Görsellerle zenginleştirilmiş. Doğal doğayı teşvik eden, cesaretlendiren bir kitap. Bu kitapla normal doğumdan korktum ve normal doğum yaptı. Gebelikte psikolojik ve fizyolojik yaşam, yapılması gereken hareketler, beslenme, bebek hakkında bilgi, doğum sonrası yaşanabilecek sorunlar ve çözümleri .. Çocuğun okula dönene kadar dönemi anlatır. Her kadının kütüphanesinde bulunmalıdır

Yorum-3

Faydalı bilgiler şu anda, özellikle de ünlü paralı insanlar için, kitap yapmanın faydalı olacağını düşünüyorlar. Ancak çok fazla reklamcılık tabanlı makale.

Yorum-4

Kesinlikle iki pilotun biri okumayı öneririm. Diğeri Sinem Olcay Kademoğlu – Hello Baby isminde bir kitap. Birbirlerini bitirdi. Hamileliğimin sonunda buldum, ama özellikle hamileliğinizin başlangıcında bu kitabı almanızı, zaman geldiğinde okumayı ve rafa bile gerek kalmadan da iki kere okumanızı öneriyorum.

Yorum-5

Kitabı çok başarılı buldum. Hamileliğiniz sırasında ve yeni doğum yaptığınızda bilmeniz gereken birçok şeyi içerir. Bu kitabı okuduktan sonra bebeğinizin bakımını çok bilinçli yapabilirsin. Bununla birlikte, kitabın bir dezavantajı vardır ki bu da çok fazla reklam yapar. Açıkçası tavsiye ettiğim ürünlerin özelliklerine sahip farklı marka ürünleri aldım ve çok memnun oldum.

Devamını Oku

Kurtlarla Koşan Kadınlar pdf

Sağlık Kitapları kategorisine 1 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 427 defa okundu

Kurtlarla Koşan Kadınlar pdf

İnsanlık tarihi boyunca bastırılmış ve sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan ele alınan kadınlar üzerinde çok sayıda araştırma yapılmıştır. Her gözden geçirme, kadınları “tanımlama ve çözme” konusunda çok farklı yöntemler önerdi. Bu önermelerin kadınların doğası hakkında doğru ve farklı alternatifler olup olmadığı tartışmalıdır.

Clarissa P. Estes, Kurtlarla Çalışan Kadınlar için gerçekten farklı bir öneri getiriyor, kadınlar için zayıf, uygulanabilir ve doğal çözümler sunuyor. XIX. Yüzyılın başlarından itibaren doğanın ayrımı ve duygusunu içermeyen kapitalist endüstride insanlığın ortadan kalkması ile başlayarak, kadınların yapması gereken ilk şey içindeki doğal sesi keşfetmek ve sınırsız gücün ve Kadınlardaki yaratıcılık, kurtların doğal çılgınlığında yatar. Kadınlar, kendilerinin farkında olmadan içselleşmek zorunda oldukları güvensizlik ve yetersizlikler hissetmek eğilimindedirler, bastırılmış cinsel suçlamaya çok farklı bir materyalden yaklaşıyorlar: Masallar! İnsanlığın ortak bilinciyle yansıtıldığını düşündükleri masallarla, kadın psişik derinliklerine inerler ve birçok engelden kurtulmalarına yardımcı olacak peri masalı terapileri uygularlar.

Estes’e göre, kurtlar ve kadınlar arasında üyelerine, vahşetlerine, zerafetlerine ve yaşadıkları topluluğun üyelerine esaretinde psişik bir benzerlik var. Kurtlar ve kadınlar arasındaki bu benzerlik Vahşi Kadınların modelinde ortaya çıkıyor. Estes’in ilginç örneklerle anlattığı bu arketip, doğayla olan bağını kaybetmemiş ve duygularını seçimlerine dayandıran kadınları içerir.

Kitabın farklı kültürlerinden derlenen öyküler, kadın dernekleri, kişisel imgeler ve hatta bağımlılık gibi temalar etrafında gelişir. Örneğin Afrika doğumlu bir hikaye, kadınların ikili doğasını yansıtıyor. Ortadoğu’dan bir peri masalı, sıradan bir kişiye benzeyen büyülü bir formun toplum tarafından ne kadar kolayca ön görüldüğünü ve kolayca göründüğünü ortaya koyuyor.

Yayınlandığında övgüyle karşılanan bu olağanüstü kitap, kadınları vahşi derinliklere doğru heyecan verici bir yolculuğa davet ederken şimdiye kadar hazırlanan kadın ruhunun en büyük sözlüğü olarak okunabilir. Kurtlarla koşan kadınlar, vahşi bir yerde kadınlarla tanışmak isteyen erkekler için vazgeçilmez bir rehberdir.

Kurtlarla Koşan Kadınlar Kitabı Okuyucu Yorumları

Okumak için bir kitap değil. O sırada satın alınacak bir kitap değil. Bence o bölümleri üzüm vazonuna yayarak, düşünerek, hatta geri dönüp baştan okuarak absorbe edilmesi gereken bir kitaptır. Bu kitabı daha etkili bir şekilde anlamak için, daha önce 4 arketip kitap okudum. O da ağır bir kitaptı, ama bu kitabı okuduğumda bence oldukça rahatlamıştı. Hâlâ okunacak çok şeyim var, ancak bunu acele okumam lazım.

Yorum-2

Harika bir kitap. Her bayan kütüphanesinde olması gerektiğini düşünüyorum. Dil çok ağır ama buna değer. Belki de Fransızcadan bir çeviri, ancak her bayan bunu okuyor.

Yorum-3

Bilimsel veriler, sosyal öğretiler, efsaneler, zamanların harmanlanması, kadınların ve kanın topluma maruz kalması, toplumsal cinsiyet kimliği ve kadınlar hakkında çok daha fazla bilgi içeren bir kitapla dolu bir kitap. Her şeyden önce, kadınların sonra erkekler tarafından okunması gereken görkemli eserler …

Yorum-4

Kitabı henüz bitirdim, ancak herkesi yorumlamaktan ve okumasını herkese tavsiye ederek paylaşacağım. Birçok eser yazıyorum ve her kitabı okumaya çalışan herkesi okudum. Bu kitabı mutlaka okuyup bu tür çalışmalarla yazılmış kitapları ve araştırmanın sonuçlarını okuyun. Zamanımız da değerlidir. Kitaptaki hikaye: insan psikolojisinden tarih `; Sosyoloji ile beslenene kadar çok başarılı bir çalışmadır.

Yorum-5

Kadın-erkekler arasındaki farklılıklar, farklılıkları ya da farklılıkları farklı şeylerdir ve uzun yıllar öğle yemeği için değerli bir eser ortaya atan bir psikanalist yazar olan kadın tarihi boyunca karşılıklı bir varlığın bir sonucudur; Kendini anlamak isteyenler, Zamanlar ve hayat, bu ölü hayatın ardından farkedilmeye başlanabilir

Pdf Kitap indir:

  • kurtlarla koşan kadınlar pdf
Devamını Oku

Karatay Diyeti pdf

Sağlık Kitapları kategorisine 1 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 243 defa okundu

Karatay Diyeti pdf

Bu kitap klasik bir diyet kitabı değildir. Karı kasa, iki yemek kaşığı gibi anlamsız önlemlerle insanları bir yere sokmaz. Karatay Diyeti hayatın bir yoludur. Doğru pazarlamanın ne demek olduğunu anlatan pazarlama afişlerini yıllarca patlar.

Beslenme ile hücresel / hormonal işlev bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanan Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay ABC’ye kilo kaybı öğretiyor, zayıflamanın ve zayıflamanın zorluğunu hiç zorlanmadan açıklıyor.

Hepimizi yıllarca kendimizden alamayacağımız kısır döngüden, yani kilo vermekten ve geri dönmekten kurtarıyor! Ve sürprizleri var. Sitesinde kalori hesaplamaları veya diyet ürünlerinin takibi yapılmaz! Et, balık, süt, peynir, yoğurt, yumurta, tereyağı, bakliyat, turşu, sebze, meyve ve fındık ücretsizdir …

Eğer kilo vermek ve kilonuzu korumak isterseniz; Kilo verirken yorgunluk, yorgunluk, isteksizlik ve yorgunluk hissetmeden mutlu ve enerjik bir şekilde yaşamak istiyorsanız; Unutkanlık şikayetlerinizden kurtulmayı, zihninizi boşaltmayı ve yaptığınız işe kolayca konsantre olmayı hedefliyorsanız, bu kitap sizin için …

Karatay Diyeti Kitabı Okuyucu Yorumları

Bir kitap okurken kişinin yaşamı da değişiyor mu? Evet. Bu kitabı okuduktan sonra 6 ayda 14 kilo verdim. Doktorlar karaciğerimdeki büyümenin 25 mm daha küçük olduğunu söyledi. Trigliserid seviyeleri normal seviyelere düştü. İnan bana hiç yoksunluk halindeyim. Yüzde yüz başvurduğumu söyleyemem. Ekmeği bıraktım, benim için çok zor oldu. Çekinmeyin canım. Okumak da çok keyifli, çok anlaşılır ve açıklayıcı bir stil kullanan Canan öğretmen.

Yorum-2

Kitabın nasıl yapıldığını bilmiyorum 🙂 Yanlış bildiğim veya bilmediğim birçok şeyi öğrendim. Sanırım bugün herkesin okuması gereken bir kitap. Kaptan ve konuşmalarını dinledikten sonra yerleşmek ve doğal yoldan kendi gıdalarımı beslemek isteğim daha da arttı. Ancak şu an evdeki tüm gıda ürünlerini değiştirerek başlayacağım. 🙂

Yorum-3

Hayatım boyunca değişen bir kitabı okudum, orhan pamuk dedim, bu kitap bana ait. Bu kitabı okur ve hayatına uygulayan bir kişi aç olmaz, sağlıklı olur ve kilo verir. Öğretmenimizin tüm önerileri dikkat çekicidir. Elbette anlamak istiyorsun.

Yorum-4

Televizyon programlarındaki röportajlar, soru ve cevap biçiminde oldukları için her zaman dikkatli değildir. Kitaptaki her şeyi bir bütün olarak bulmak güzel. Yine ve tekrar bakmak için el altında olması gereken bir kitap.

Yorum-5

Hayat hikayesini öğretmenin söylediklerine uyguladım ve yalnızca kilo kaybı hakkında düşünmediğim etkiyi görüyorum Bu sadece sağlık sorunlarıyla ilgili, yalnızca kilo vermek isteyenler değil.

Yorum-6

60 yıl önce yapılan araştırmalar yerine sağlıklı yemek isteyen ve yeni bilimsel araştırma verilerine göre beslenmek isteyen herkesi tavsiye ederim. Bu, herhangi bir uyuşturucu ve gıda üreticisinin maddi desteğini almadan yazılmış bir kitaptır ve doğru olması gereken yanlış şeyi bilimsel olarak reddeden bir kitaptır.

Yorum-7

Canan Karatay’ın yazdıklarından sonra ideal kiloya geldim. Aslında bu kitap diyet kitabından alınan bir beslenme kitabıdır. Kilo probleminiz olup olmadığı konusunda pişman olmazsınız. Biran Canan, herhangi bir doğal beslenme markasını tanıtmadığını söyledi. Kısa ve Net.

Yorum-8

Canan Karatay hasta olmak istemeyenlerin doktorudur, ancak hasta olmak istemeyenlerin doktorları … Bence sağlıklı olanı yiyebilir ve sağlıksız yiyerek kaybedeceğimizi söyleyebiliriz Gıdalar ve sevdiklerinizin hepsini okumak ve okumak.

Devamını Oku

Mutluluk Kürleri pdf

Sağlık Kitapları kategorisine 30 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 247 defa okundu

Mutluluk Kürleri pdf

Sağlık ile mutluluk, sağlıklı mutluluk mümkündür. Bağışıklık sisteminin dengeli ve güçlü işleyişi için ilk şart yaşamın gençleşmesidir. Doğru beslenme ve bitkisel tedavilerle hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
Bu kitap bilimsel araştırmalarla kanıtlanan olgular ışığında modern yaşamın en önemli sorunlarına dikkat çekmektedir. Katıklarla dolu işlenmiş gıdalar ile birlikte gelen depresyon, stres, sakatlık, aşırı kilo ve uyku sorunları vücudunuzun acil durum sinyalleri. Uyuşturucular bu sorunları çözmez, ancak daha da kötüleştirirler.
Şifa masanın üstünde.
Yeni başlangıçlar vesilesiyle Mutluluk Curses yazdım. 21 günlük beslenme modelini uyguladığınızda …
Her zamankinden daha enerjik ve enerjik hissedeceksiniz!
Aşırı kilonuzu vereceksiniz. Hiç acıkmaksızın!
Uykunuz düz olacak!
Depresyondan kurtulmaya başlayacaksınız!
Hayata olumlu bakacaksın!
Ve hiç olmadığın kadar mutlu hissedeceksiniz!

En önemlisi, Mutluluk Curses’i okuduğunuzda,

Heif’in gerçek yiyeceklerle oyunda olmadığını anlamalısınız. Hipokratlar binlerce yıl önce söylediği gibi:
“Senin yiyecek senin ilacın, senin ilaç senin yemeğin”
Ümit Aktaş

Mutluluk Kürleri Okuyucu Yorumları

Üçüncü umut kitabı olan bu eser, ilk kitapta olduğu gibi yazılmıştır. Öğretmen, sadece sizi tedavi etmeyi önermez; aslında, hayatınızın her alanına sağlıklı beslenmeye çalışmamızı öneririz. Bilinçli beslenme, doğal ve ev yapımı ürünler, katkı maddeleri ve işlenmiş gıdalar.

Yorum-2

Hemşire Ümit Aktaş’a kitap arkadaşım kitap fuarından aldı. Bir doktora verdiği bilgiye güvenmekten çekinmiyorum. Bir kitap o kadar mükemmel ki anlatım doludur. Ümit Aktaş’a çok hızlı bilgi verdiklerinden dolayı minnettarım.

Yorum-3

Kitap çok güzel. Anneannem, alışkanlık alışkanlığına dönmemenizi önerir. Her şeyi doğal yapın, kendiniz yapın. O da iyi tarifler verir. Ancak bazı önerilere ulaşmak zordur. Örneğin, piyasamızda günde 1000 mg’dan fazla EPA + DHA içeren balık yağı bulunmamaktadır.

Devamını Oku